Zvyšování konkurenceschopnosti
v prioritních oblastech cestovního ruchu
Jihomoravského kraje

Dr. Ing. Vít Buchta (lektor)

Dr. Ing. Vít Buchta studoval na pedagogické fakultě UJEP Brno (nyní Masarykova univerzita v Brně) a obor finance podniku a obchod na Vysokém učení technickém v Brně. Pracoval ve společnosti Čedok a.s. jako marketingový manažer a ředitel regionu jižní Morava, později jako jednatel a generální ředitel společností ČEDOK Reisen GmbH ve Frankfurtu nad Mohanem a Destination GmbH WIEN.

Od roku 2001 doposud působí jako OSVČ. Věnuje se lektorské a poradenské činnosti a koučinku, kde využívá praxe a osobní zkušenosti v oboru. Zaměřuje se na jednotlivé firmy, nevyužívá tzv. zaběhlých metod, ale dává přednost komunikaci před klasickým přednášením, snaží se vyzdvihovat přednosti jednotlivců a pracovat s jejich nedostatky. Ke zkvalitnění týmů i jednotlivců využívá moderní techniky, hry a připravuje teambuildingové akce. Lektoruje v českém, ruském a německém jazyce.

Jeho poradenské a lektorské služby využily například následujíci společnosti: Barum – Continental, BOSCH, Česká pošta s.p., ČEZ a.s., ICOM a.s., JOYCE ČR, Kronospan, SGB Huennebeck, LIDL, Rathgeber, Ředitelství silnic a dálnic ČR, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Strabag, ITW Pronovia, Liebherr, Hempel, Ness nebo Sabris. 

Jít zpět