Zvyšování konkurenceschopnosti
v prioritních oblastech cestovního ruchu
Jihomoravského kraje

Novinky

Zahájení provozu nového vzdělávacího webu

Jít zpět  |  1. 11. 2014

Spuštěním tohoto zcela nového vzdělávacího webu, který podporuje e-learningovou formu výuky, byla dokončena jedna z nejdůležitějších součástí vzdělávacího programu realizovaného v rámci projektu s názvem „Zvyšování konkurenceschopnosti v prioritních oblastech cestovního ruchu Jihomoravského kraje“. Na webu najdete nejen standardní výukové sekce, ale je zde možné také studovat jednotlivé vzdělávací moduly, které jsou v rámci projektu připravovány, absolvovat zkušební testy k jednotlivým modulům nebo si vyměňovat zkušenosti z výuky s ostatními registrovanými účastníky vzdělávacího programu.

Nová webová aplikace bude i po skončení realizace projektu sloužit jako nástroj dalšího profesního vzdělávání, má také za cíl informovat uživatele a odbornou veřejnost o novinkách v oblasti vzdělávání cestovního ruchu na jižní Moravě.

Projekt „Zvyšování konkurenceschopnosti v prioritních oblastech cestovního ruchu Jihomoravského kraje“ je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.04/05.0054.